Letos se na vás těšíme

od 28.května 

Vítejte na stránkách rodinného kempu Měruše

 

Naše první akce roku 2022 je tady!! Již příští sobotu 29.1.2022 bude v kempu Měruše Čarodějnický rej na pomoc Verunky Skyvové. Prosím, pojďme společně pomoci a podpořit dobrou věc. Veškerý výtěžek z akce bude věnován Verunce, resp. její babičce, která se stará o svoji vnučku, ale také o svoji dceru. Potřebují nový vůz, protože ten starý jim byl nabourán a je bohužel na odpis.

Více informací naleznete výše v záložce Akce v roce 2022.

 

Kemp Měruše u pískových jezer

Kemp se nachází na břehu řeky Lužnice 4 km od Veselí nad Lužnicí v jihočeské krajině lesů a třeboňských rybníků v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která je také zařazena mezi biosférické rezervace UNESCO.

Svým umístěním nedaleko pískových jezer je ideálním místem pro koupání. Jelikož se nacházíme v třeboňské pánvi na své si přijdou vyznavači turistiky, cykloturistiky, houbaření, ale také rybáři pro rybolov, jak na jezerech, tak na řece.

Tento kemp nepatří mezi velké a rušné kempy, naopak je klidný, útulný a rodinný. Přijeďte si k nám užít krásné večery u táboráků, odpočinout si a načerpat sílu z úžasné přírody, která nás obklopuje ze všech stran.

Nabízíme vám:

  • ubytování v chatkách a karavanech a místo pro stanování
  • stání pro karavany včetně elektrické přípojky
  • dětské hřiště - klouzačky, houpačky, pískoviště
  • sociální zařízení včetně teplých sprch
  • příjemné posezení pod pergolou s domácí kuchyní i rychlým občerstvením
  • denně čerstvé pečivo přímo z pekárny
  • wifi připojení zdarma
  • posezení u ohně v areálu kempu (možnost zakoupení dřeva)

V blízkosti kempu se nachází Vlkovská pískovna. Zdejší pláže jsou nekonečné a na své si přijdou i vyznavači nudismu.

Kde nás najdete?

Pokud k nám pojedete autem, tak z hlavní silnice Veselí nad Lužnicí – Třeboň, odbočíte na obec Vlkov, před mostem přes řeku Lužnici na pravé straně najdete náš kemp. Podrobnější informace najdete na vložené mapce v záložce Kontakt.

Další možností je vlak, kde vystoupíte v železniční stanici Vlkov (Vlkov nad Lužnicí), který je vzdálen od našeho kempu 1 km.